PASIŪLYMAS

Parduodamas dviejų kambarių naujai įrengtas ir labai efektyviai išplanuotas butas antrame aukšte, Klaipėdos senamiestyje - Centras

 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (1)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (2)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (3)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (4)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (5)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (6)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (7)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (8)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (9)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (10)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g (11)
 • klaipeda-senamiestis-baltikalnio-g

Suremontuotas 99,500 €
Plotas (kv. m.) :
40 m²
Pastato tipas :
Mūrinis
Aukštas :
2
Aukštų skaičius pastate :
3
Kambariai :
2
Ypatybės :
Suremontuotas
Šildymas :
Dujinis
Kaina :
99,500 €
Atspausdinti

Privalumai

Parduodamas dviejų kambarių naujai įrengtas ir labai efektyviai išplanuotas butas antrame aukšte, Klaipėdos senamiestyje. Butas pilnai įrengtas 2022 metais, šiuo metu nuomojamas.
Namas dviejų aukštų su mansarda. Statytas 1910 metais, raudonų plytų storos sienos. Pastate 2020 m. naujai pakeistas stogas – pakeistos medinės konstrukcijos naujomis, apšiltintas ir sudėtos molinės čerpės.
Baltikalnio gatvė viena geriausių vietų senamiestyje, kadangi yra visai šalia pačios senamiesčio širdies, bet įvairių miesto švenčių metu triukšmas ir beprotiški žmonių srautai netrukdo. Gatvė yra maža, rami, transporto nedaug.

Buto plotas – 39.79 kv.m. (iš jų 2.72 bendro naudojimo patalpos – butui priklausanti laiptinės dalis).
Adresas – Baltikalnio g. 7, Klaipėda

Butas kapitaliai suremontuotas, patalpos perplanuotos – įeinama į nedidelį prieškambarį, iš jo patenkama į vonios kambarį arba į svetainę su virtuve. Perėjus svetainę patenkama į miegamajį.
Virtuvė kartu su svetaine. Pilnai įrengta virtuvė su visais buitiniais prietaisais ir dideliu patogiu natūralaus medžio masyvo darbastaliu.
Miegamasis atskirtas plačiomis slankiojančiomis durimis. Atidarius duris svetainė ir miegamasis dalinai apsijungia, sukuriant erdvumo pajūtį – miegamojo langas tampa svetainės dalimi, taigi nedidelis butas jaučiasi erdvus.
Vonia su langu, įeinama erdvi dušo kabina, Miele skalbimo mašina, elektrinis gyvatukas, natūralaus medžio baldai ir palangės.
Langai orientuoti į rytų pusę ir vidinį kiemą. Dėl to vasarą butas neperkaista, nėra gatvės triukšmo.
Autonominis dujinis šildyma (grindinis) – minimalios šildymo išlaidos.
Butas įrengtas naudojant kokybiškas medžiagas, kurios su laiku tik gražėja – palangės, virtuvės darbastalis, vonios darbastalis ir spintelės medžio masyvo, metalo konstrukcijų spintos, betoninės grindys, natūralaus molio tinko sienos, medinės durys. Visur LED apšvietimas. Lubose atidengtos originalios perdangos sijos.

Kaimynai – visi tvarkingi ir pažįstami asmeniškai.
Naujai sutvarkyta laiptinė.
Kiemas – kieme esantys sandėliukai artimiausiu bus griaunami, tuomet kieme įrengiami varteliai, planuojamas privatus namo gyventojų kiemas, ateityje numatomas fasado apdailos tvarkymas. Kiemas ribojasi su vaikų darželiu ir kitu privačiu daugiabučio kiemu, vieta rami.
Vidinėje kiemo pusėje, po buto langais visad yra vietos automobiliui.

Rajono plėtra – šiuo metu netoliese statosi naujas technologijų ir startuolių centras Techzity (https://techzity.com/tech-zity-klaipeda/), taigi buto nuoma bus dar labiau paklausi.

Žemėlapis

Agentas 1


Plačiau

Parašykite

Panašūs skelbimai