Nekilnojamojo turto savininkų skelbimai pirkėjams

 

                                           Gerbiami pirkėjai,

Mūsų portalo pagrindinis tikslas pateikti informaciją apie išskirtinai savininkų parduodamus ir nuomojamus objektus visoje Lietuvoje, dėti visas pastangas , kad ši informacija būtų teisinga ir galiojanti ir, kad Jūs gerbiami pirkėjai surastumėte kuo daugiau Jus dominančių NT objektų, teikti kuo daugiau praktinės naudingos informacijos, jei šalys nusprendė pirkimo-pardavimo arba nuomos sandorį įforminti savarankiškai.

Šiame portale išsirinkę vieną ar keletą Jus dominančių objektų, tam kad gautumėt šių NT objektų savininkų kontaktinius duomenis už kiekviena objektą privalėsite sumokėti po 5 eurus. Tik tada portalo sistema į Jūsų elektroninį paštą bus  atsiusti Jūsų užsakytų NT objektų savininkų kontaktinius duomenis.

Siūloma vėlesnė proceso eiga:

Suderintu laiku Jūs susitinkate su pardavėju ar nuomotoju ir jei sutariat dėl pardavimo sąlygų ir kainos , naudodamiesi mūsų portale pateikta metodinę medžiagą, sudarote preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį, arba nuomos sutartį, pirkimo-pardavimo atveju kreipiatės pas notarą.

Tokio pobūdžio portalas yra vienas pirmųjų Lietuvoje. Jei pastebėsite trūkumų ar turėsite pasiūlymų maloniai lauksime Jūsų laiškų. Linkime Jums sėkmės savarankiškuose pirkimuose - pardavimuose ir nuomos sandoriuose.

Pagarbiai, portalas savininkai.lt