Lietuva - Švogerių Kraštas ir Nekilnojamas Turtas

 

Lietuva - Švogerių Kraštas ir Nekilnojamas Turtas arba kaip Nutekinama Informacija apie žmonių turtą

Kiekvienas žmogus turi nekilnojamo turto, vienas daugiau kitas mažiau. Vieni patys užgyvena, kiti paveldi turtą po artimųjų mirties.dažniausiai tai po abiejų tėvų mirties. Taip atsitiko ir man. Kai netekau abiejų tėvų. Po motinos laidotuvių kitą rytą sulaukiau skambučio iš nekilnojamo turto agenturos,kuri pradėjo klausinėti ar neparduodu buto, sodo, garažo ir...Pirmas klausimas,kuris buvo ištartas iš mano lūpų iš kur  tokia tiksli informacija? Nespėjus sulaukti atsakymo buvo atmestas skambutis. Tada aš ir pagalvojau: kas galėjo nutekinti informaciją apie nekilnojamąjį turtą?

Schema atrodo visai nesudėtinga

 Mirus vienam iš tėvų turi apsilankyti pas notarą ir užvesti paveldėjimo bylą. Dažniausiai tai būna mirusiojo sutuoktinė(is) ir vaikai. Dalybos turto paprastos: jei yra du vaikai, tai santykis 50% X 25% X 25%. 50% žmonai o vaikams lieka po 25% kiekvienam. Truputi nusikelkime kitur, o po to sugrįšime prie schemos.

Pirmiausiai sulauki netikėto skambučio iš ligoninės, ir tau pranešama apie tavo artimojo netektį.Tada eini pas gydytoją pas kurį iki mirties gydėsi  žmogus. Gydytojas išrašo pažymą apie mirties faktą, kuriame yra parašyta mirties priežastis, nuo ko mire žmogus. Sekantis žingsnis reikia susirasti kas viskuo pasirūpins. Dažniausiai tau gydytojas pasiūlo firmą kuri organizuoja ir tvarko visą laidotuvių procesą. Po to eini su mirties pažyma į Savivaldybę, ten žmogus išregistruojamas ir išrašomas Mirties Liudijimas. Sekantis žingsnis keliauji į SODRĄ  ten parodai Mirties liudijimą susitvarkai su pinigėliais,dažniausiai tai pensija kurią gaudavo mirusysis, juos gauna artimieji ,kurie rupinasi laidojimo reikalais, Iš socialinės rupybos pateikus Mirties Liudijimą  gauni leidimą laidoti ir vietą kapinėse.  

NT skelbimai perku,parduodu,nuomoju, butas, butai, namas, namai, patalpos, sklypai, sklypas, sodyba Savininkai.lt

Na dabar vėl pereikime prie informacijos nutekinimo shemos

Visa informacija apie žmonių užgyventą turtą laikoma ir kaupiama Registrų Centre, ir dar atsiranda pas Notarus. Štai ir du šaltiniai, per kuriuos nuteka informacija iki Nekilnojamo turto Agentūros. Prie jos prisideda po to ir kiti. Kadangi skambučio sulaukiau tik  po laidotuvių, tai pirmas sužino kada žmogus miršta  Gydytojas, po to Ritualinių paslaugų firma, po to Savivaldybė, Seniūnija. Štai toks Informacijos voratinklis susidaro. O kas iš tikrųjų perduoda ne taip svarbu. Svarbiausia, kad viskas yra parduodama, o labiausiai perkama yra informacija. O toliau ir patiems nesunku suprasti kas dar prisideda prie informacijos nutekėjimo. O kadangi Lietuva Švogerių Kraštas tai visur savų Giminių dirba įvairiose instancijose. Informacija sklinda labai greitai.

 

Nekilnojamo Turto Portalas Savininkai.lt